Άννα Κελερμένου
Εικαστικός, δασκάλα ζωγραφικής, φλάουτο
Αριστούχος απόφοιτη Τμήματος Εικαστικών και Εφαρμοσμένων Τεχνών Α.Π.Θ., με πολύχρονη εμπειρία και γνώση, μεταδοτικότητα και αγάπη για το αντικείμενο της διδασκαλίας, με διευρυμένο φάσμα γνώσεων και παράδοση μαθημάτων σε παιδιά και ενήλικες.
Online / εξ’ αποστάσεως 15€ |
Σας ενδιαφέρει η δασκάλα; Επικοινωνήστε μαζί της άμεσα εδώ, για ότι ακριβώς χρειάζεστε: